Wróć do poprzedniej strony

#LiProTips – Czy LinkedIn jest cmentarzyskiem nieuzupełnionych profili?

Paulina Czyżewska
Social Media Specialist

Na co dzień większość z nas zwraca uwagę na swój wizerunek. Chodzi tu zarówno o nasz wygląd zewnętrzny, ale także o to w jaki sposób jesteśmy postrzegani i przedstawiani.

Z jednej strony wizerunek naszej osoby w oczach innych powstaje niezależnie od naszej woli. Z drugiej jednak możemy na niego wpłynąć poprzez świadome zarządzanie nim. W dzisiejszym świecie opartym na cyfrowych mediach budowanie swojego image’u jest tak samo istotne w offlinie, jak i onlinie.

Nieuzupełnione profile – zmora LinkedIna

Zakładam, że większość z nas zdaje sobie z tego sprawę, jednak zastanawia mnie, dlaczego pozwalamy sobie na niechlujny wizerunek na LinedInie?

Na wspomnianym portalu często widzi się „opuszczone” profile z małą liczbą kontaktów, bez zdjęcia profilowego, nieposiadające żadnych istotnych informacji, na których „zgadza się” właściwie tylko to imię i nazwisko użytkownika. Niestety, w taki sposób nie zbudujesz wizerunku eksperta ani nie przyciągniesz do siebie odbiorców. Nieuzupełniony profil sprawia wrażenie zaniedbanego, a brak istotnych informacji wygląda po prostu nieprofesjonalnie.

Pakiety audytów profilu

Nie wiesz jak poprawić swój profil ani od czego zacząć? Skontaktuj się z nami, posiadamy w swojej ofercie usługę trzech pakietów audytów profilu:

  • Basic​
  • Standard​
  • Premium