Bierzemy na spytki ekspertów ze świata marketingu, sprzedaży i mediów społecznościowych. Praktyczne porady, skuteczne wskazówki oraz metody, które sprawdziliśmy na własnej skórze.

CubeIn to webinaria, podczas których serwujemy przepisy na sukces w social mediach. Łączymy praktyczną prezentację z sesją pytań i odpowiedzi. Stawiamy na praktyczny wymiar spotkań – pytamy, dyskutujemy i wymieniamy się dobrymi praktykami na temat social sellingu, marketingu czy wykorzystania mediów społecznościowych w biznesie.

Webinar:

Prezentacja + sesja Q&A

Inne odcinki z serii

Zobacz inne odcinki CubeIn, w których rozmawialiśmy z ekspertami z branży marketingu.

Paweł Mączka CEO SocialCube, CTO Storware

CTO Storware oraz CEO SocialCube. W branży IT oraz Social Media działa od 12 lat. Od siedmiu lat zajmuje się rozwojem produktów software’owych jako jeden z założycieli firmy Storware. W 2018 założył spółkę SocialCube – agencję specjalizującą się w doradztwie w zakresie sprzedaży B2B przy wykorzystaniu nowoczesnych kanałów komunikacji.

Swoim doświadczeniem dzieli się nie tylko z pracownikami obu firm, ale także w trakcie szkoleń, konferencji oraz cyklicznych meetupów Social Selling Cube Poland. Od 3 lat prowadzi szkolenia z LinkedIn. Dodatkowo jest twórcą autorskich programów oraz wystąpień: #SocialCafe, #fridaydose czy the #backupmonster show.

Specjalizacja
– branża IT, szkolenie osób technicznych
– wykorzystanie LinkedIn w sprzedaży, w tym LinkedIn Sales Navigator
– budowanie zaangażowania ambasadorów w programach Employee Advocacy

Wróć na górę