Najczęściej zadawane pytania

Skontaktuj się z nami poprzez nasze profile w mediach społecznościowych, w dziale "O nas" znajdziesz także inne opcje kontaktu. Podczas spotkania opiszemy zakres wymaganych prac oraz ustalimy wspólnie strategie, której podstawowe cele zostaną umieszczone w umowie.
Zbudujemy profil firmy oraz wskazanych osób, które poniosą przekaz firmowy dalej , a także wymaganą do realizacji celu indywidualnie profilowaną sieć kontaktów. Codziennie będziemy tworzyć treść, spójną z określoną i uzgodnioną wcześniej strategią firmy. Jako Twój zewnętrzny zasób wspieramy dział sprzedaży/marketingu w Twojej firmie, raportujemy, omawiamy plany działania.
Praca, którą wykonujemy na profilach firmy i pracowników jest żmudna i wymagająca sporego zaangażowania czasowego. W początkowym okresie pokażemy Wam jakie są właściwe praktyki aktywności w mediach, dlatego większość pracy wykonamy za Was. Nadrzędną wartością jest dobre imię naszych Klientów, rzetelność wpisów i ich przydatność w realizacji strategii firmy. Na bieżąco i w każdym momencie reagujemy na Wasze opinie i uwagi odnośnie zamieszczanych treści.
Czas wymagany na stworzenie i wdrożenie strategii sprawnego działania w mediach społecznościowych zależy od wielu czynników. Bardzo istotne jest zaangażowanie pracowników i kadry zarządzającej w propagację treści pojawiających się na profilu firmowym. Okres inkubacyjny pozwalający na stworzenie spójnego przekazu i wypracowania odpowiednich mechanizmów działania w obszarze social mediów oceniamy na minimum 6 miesięcy.

Copyright 2018 SocialCube.