Nasze aktywności

 • Szukasz źródła wiedzy i inspiracji o Social Mediach? Chcesz posłuchać, co mają do powiedzenia uznani marketerzy i specjaliści ds. komunikacji? Jesteś w dobrym miejscu! Program Social Cafe powstał z potrzeby wymiany doświadczeń, czerpania z różnych perspektyw i dyskusji na temat trendów w nowych mediach. W każdy wtorek prowadzący Paweł Mączka i Marlena Stremler spotykają się z ekspertami różnych dziedzin, aby porozmawiać o szeroko pojętym marketingu. Trendy, case study, narzędzia oraz metodyki – bierzemy na warsztat tematy praktyczne i ważne zarówno z perspektywy osób projektujących komunikację, jak i klientów. W branży nowych mediów rozwój to nieodłączny element pracy. Tutaj wciąż coś się zmienia, od treści po algorytmy. Dlatego rozmawiajmy o tym, jak działać skutecznie! Wszystkie odcinki talk show znajdziesz na naszym kanale na Youtube

  SocialCafe

 • Joanna Sulejczak bierze na spytki ekspertów ze świata marketingu, sprzedaży i mediów społecznościowych! Praktyczne porady, skuteczne wskazówki oraz metody, które sprawdziliśmy na własnej skórze. CubeIn to webinarium, na którym nasi goście serwują swoje przepisy na sukces w Social Mediach! Co dwa tygodnie spotykamy się z najlepszymi specjalistami w branży. Zaczynamy od wywiadu połączonego z prezentacją, a następnie sesją Q&A. Stawiamy na praktyczny wymiar spotkania – pytamy, dyskutujemy i wymieniamy się dobrymi praktykami. To co, gotowi na kolejną porcję wiedzy?

  CubeIn

 • Jak po mistrzowsku uzupełnić profil na LinkedIn? Gdzie zmienić język profilu lub jak umówić się na spotkanie przez komunikator? Paulina Siuchta zna ten kanał od podszewki i dzieli się z Wami dobrymi praktykami, jak wykorzystać LinkedIn w biznesie! #LiProTips to cykl videoporad na temat praktycznego zastosowania LinkedIn. Chcesz więcej sprzedawać? Szukasz kanału do budowania marki eksperta? A może po prostu planujesz zmienić pracę? Dowiedz się co zrobić, by realizować swoje cele efektywnie! Wszystkie odcinki cyklu znajdziesz na naszym kanale na Youtube .

  LinkedIn Pro Tips

 • Na naszym cyklicznym meet-upie pokazujemy Wam, w jaki sposób media społecznościowe zmieniają marketing, sprzedaż, a przede wszystkim biznes. Social Selling to inteligentne wykorzystanie narzędzi, zmiana procesu myślenia, ale przede wszystkim przebudowa istniejącego modelu sprzedaży. Patrzymy na tę strategię holistycznie – chcemy, aby dotykała każdego obszaru organizacji i stała się jej integralną częścią. Meet-up SSCP to spotkanie z ekspertami z branży, ale nie tylko. Przede wszystkim to wymiana myśli, doświadczeń i wiedzy na temat tego, jak skutecznie wykorzystywać nowe media. Od LinkedIn, przez Digital Marketing po Video Marketing! Tworzymy otwartą przestrzeń, w której nie ma złych pytań ani głupich odpowiedzi. Spotkajmy się!

  Social Selling Cube Poland

Copyright 2018 SocialCube.