Tworzenie wizerunku firmy

Jakość i kompetencje

Podstawowym oczekiwaniem naszych Partnerów jest rozpoznawalność. Chcecie być bardziej widoczni, przykuć uwagę kontrahentów i związać ich z firmą. Trudno się z tym nie zgodzić - w końcu "jak nas widzą tak nas piszą". Wiemy jak skutecznie wpłynąć na postrzeganie firmy lokalnie i globalnie. Scenariusze przećwiczone w praktyce i opinie Klientów dają nam uzasadnioną pewność siebie.

Budowa strategii

Doświadczenie, które procentuje

Budujemy skutecznie działający mechanizm sprzedażowy, w którym komunikacja społeczna stanowi centrum a nie dodatek. Wypracowane praktyki przynoszą spodziewane efekty a sukces nie jest wypadkiem przy pracy, tylko naturalnym i spodziewanym efektem wysiłków całego zespołu. Naszego i Twojego. Wspólnie określimy cele i podpowiemy w jaki sposób zrealizować je najkorzystniej i w krótkim czasie.

Wykorzystanie narzędzi

Aktywne wsparcie handlowców

Autorski zestaw narzędzi, ich automatyzacja i umiejętne wykorzystanie przyniosą konkretny efekt w postaci znaczącego wzrostu szans sprzedażowych, które pozwalają na płynne przejście od komunikatów do fizycznej sprzedaży. Zapewnimy skrócenie dystansu pomiędzy handlowcem a potencjalnym klientem. Koniec z cold callami.

Social selling

Sprzedaż wg nowych zasad

Social Selling to inteligentne wykorzystanie narzędzi, zmiana procesu myślenia, ale przede wszystkim przebudowa istniejącego modelu sprzedaży. Mówi się, że social selling to nie nowy sposób sprzedaży, a raczej nowy sposób kupowania. Pokażemy Ci w jaki sposób skorzystać ze zmiany wzorców zakupowych.

Storytelling

Obraz, który mówi

Odpowiednio tworzone opowieści oddziaływują na nasz mózg w określony sposób. To tak jak słysząc słowo "kawa" uaktywnia się pierwotna kora węchowa i wywołuje nietrudną do przewidzenia reakcję organizmu. Sposób przekazywania tych "obrazów", ich dobór i odpowiednie proporcje opowiedzą o Twojej firmie, jej kompetencjach i wartościach w sposób prawdziwy i wiarygodny.

Content marketing

Komunikuj właściwie

Nauczymy Was w jaki sposób właściwie komunikować nie tylko osiągnięcia firmy, ale także stać się aktywnym i wartościowym uczestnikiem gospodarki połączonej (connected economy). Zmiany społeczne i technologiczne wymagają zmian, często rewolucyjnych.

Nasi Partnerzy

Copyright 2018 SocialCube. Wdrożenie