Dlaczego Social Selling?

 • Social Selling to nic innego jak wykorzystanie mediów społecznościowych do budowania wizerunku marki i relacji z Klientami. Odpowiednio wykorzystana strategia pozwala zdobyć rozpoznawalność i wiarygodność wśród potencjalnych partnerów biznesowych, a także nawiązać z nimi bezpośrednią relację. Możesz monitorować ich reakcje na tworzone przez siebie i swoją firmę treści, badać opinie i sprzedawać!

  Social Selling

  account_balance
 • Wiarygodna i rozpoznawalna marka to dziś niezbędny element zarówno strategii marketingowej, jak i sprzedażowej. Jak to robić? Obecnie spędzamy w sieci już 6 godzin dziennie! Dlatego jednym z kluczowych kanałów komunikacji, w którym się specjalizujemy, są Social Media. Pomożemy Ci zbudować lojalną i aktywną społeczność wokół Twojej marki, oraz dzielić się z nią wartościowymi treściami. Wierzymy, że udane relacje to klucz do skutecznego marketingu i… sukcesu w biznesie.

  Kreujemy marki

  open_with
 • Wierzymy, że dziś Social Media to jedno z najlepszych źródeł wiedzy o klientach. Dlaczego? Już 75% decyzji zakupowej odbywa się jeszcze przed spotkaniem ze sprzedawcą. Potencjalni klienci poszukują informacji w sieci. Również tam zadają pytania i mówią o swoich potrzebach. Chcesz sprzedawać efektywnie? Bądź tam, gdzie Cię szukają! Nawiązuj relacje biznesowe w mediach społecznościowych i przenoś je offline, rozwijając firmę.

  Wspieramy sprzedaż

  stars
 • Świat nowych mediów zmienia się bardzo dynamicznie – pojawiają się kolejne kanały, metody, algorytmy. Chcemy być Twoim partnerem i przewodnikiem, który pomoże obrać odpowiedni kierunek działań oraz wdrożyć strategię w życie. Jako zespół, wciąż rozwijamy swoje kompetencje, a zdobytą wiedzą dzielimy się z Klientami. Jedną z naszych podstawowych wartości jest rozwój.

  Edukujemy

  supervisor_account
 • Obserwowanie trendów, rozwijanie kompetencji i testowanie nowych metod – ciągła edukacja napędza nas do działania. Poznajemy możliwości, a najlepsze rozwiązania proponujemy naszym Klientom. Wiemy, w jakim kierunku zmierzają marketing i sprzedaż – wspólnie dotrzymamy im kroku.

  Patrzymy w przyszłość

  watch

Wykorzystaj w pełni potencjał mediów społecznościowych

Copyright 2018 SocialCube.