Na co dzień większość z nas zwraca uwagę na swój wizerunek. Chodzi tu zarówno o nasz wygląd zewnętrzny, ale także o to w jaki sposób jesteśmy postrzegani i przedstawiani. Z jednej strony wizerunek naszej osoby w oczach innych powstaje niezależnie od naszej woli. Z drugiej jednak możemy na niego wpłynąć poprzez świadome zarządzanie nim. W dzisiejszym świecie opartym na cyfrowych mediach budowanie swojego image’u jest tak samo istotne offlinie, jak i onlinie. 

Nieuzupełnione profile – zmora LinkedIna

Zakładam, że większość z nas zdaje sobie z tego sprawę, jednak zastanawia mnie, dlaczego pozwalamy sobie na niechlujny wizerunek na LinedInie? 

Na wspomnianym portalu często widzi się „opuszczone” profile małą liczbą kontaktów, bez zdjęcia profilowego, nieposiadające żadnych istotnych informacji, na których zgadza się właściwie tylko to imię i nazwisko użytkownika. Niestety, w taki sposób nie zbudujesz wizerunku eksperta ani nie przyciągniesz do siebie odbiorców. Nieuzupełniony profil sprawia wrażenie zaniedbanego, a brak istotnych informacji wygląda po prostu nieprofesjonalnie. 

Pakiety audytów profilu

Nie wiesz jak poprawić swój profil ani od czego zacząć? Skontaktuj się z nami, posiadamy w swojej ofercie usługę trzech pakietów audytów profilu:

-Basic 

-Standard 

-Premium [1]

Z czego się składają dowiesz się z poniższej strony:

[1] http://www.socialcube.pl/audyt-profilu-na-linkedin/

Paulina Czyżewska – Social Media Specialist

Copyright 2018 SocialCube. Wdrożenie